Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina C - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín550042:121040
2. Dublovice640245:22830
3. Tučňáci Kosova Hora540130:13824
4. Rumola530217:21624
5. Novit Neveklov621318:26534
6. Draci620420:38440
7. Rybníkáři502314:28222
8. HC Hrádek601513:39116

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
20.10.2017, 18:30HC Hrádek - Dublovice1 : 90:2, 0:4, 1:3
18.10.2017, 20:25Draci - Tučňáci Kosova Hora1 : 100:1, 0:2, 1:7
18.10.2017, 18:30Novit Neveklov - Rumola4 : 53:2, 0:0, 1:3
14.10.2017, 14:00Rumola - HC Miličín2 : 70:3, 1:2, 1:2
14.10.2017, 12:00Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři5 : 21:1, 2:0, 2:1
13.10.2017, 18:30Dublovice - Draci8 : 20:1, 5:0, 3:1
07.10.2017, 14:00Draci - HC Hrádek8 : 42:0, 2:2, 4:2
06.10.2017, 20:25Rybníkáři - Dublovice3 : 120:3, 1:4, 2:5
06.10.2017, 18:30Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora2 : 40:1, 1:0, 1:3
25.09.2017, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Miličín5 : 71:4, 2:2, 2:1
24.09.2017, 20:20Dublovice - Novit Neveklov10 : 13:1, 3:0, 4:0
24.09.2017, 18:25HC Hrádek - Rybníkáři3 : 31:2, 2:1, 0:0
20.09.2017, 20:20Rybníkáři - Draci4 : 62:2, 1:2, 1:2
17.09.2017, 20:20Novit Neveklov - HC Hrádek6 : 32:2, 4:0, 0:1
17.09.2017, 18:25HC Miličín - Dublovice12 : 43:1, 6:0, 3:3
17.09.2017, 16:30Rumola - Tučňáci Kosova Hora1 : 60:2, 1:1, 0:3
13.09.2017, 18:30Dublovice - Rumola2 : 31:1, 0:0, 1:2
10.09.2017, 20:20HC Hrádek - HC Miličín0 : 70:3, 0:2, 0:2
10.09.2017, 18:25Draci - Novit Neveklov2 : 32:1, 0:1, 0:1
06.09.2017, 20:20Novit Neveklov - Rybníkáři2 : 21:0, 0:1, 1:1
06.09.2017, 18:30HC Miličín - Draci9 : 13:0, 3:0, 3:1
04.09.2017, 18:30Rumola - HC Hrádek6 : 22:1, 3:0, 1:1
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Draci - Rumola

-   22. říjen 2017, 10:00

Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek

-   25. říjen 2017, 18:30

Rumola - Rybníkáři

-   27. říjen 2017, 18:30

HC Miličín - Novit Neveklov

-   27. říjen 2017, 20:25

Rybníkáři - HC Miličín

-   29. říjen 2017, 20:20

Dublovice - Tučňáci Kosova Hora

-   30. říjen 2017, 18:30

Nejbližší pohárové zápasy

Draci - Rumola

22. říjen 2017, 10:00

Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum

22. říjen 2017, 16:30

Domino - Medvědi Sedlčany

22. říjen 2017, 18:25

HC Kňovice - Ševci Nový Knín

22. říjen 2017, 20:20

DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice B

23. říjen 2017, 18:30

AHC Nový Knín - HC Olbramovice

23. říjen 2017, 20:25

Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek

25. říjen 2017, 18:30

Huroni Vršovice - Domino

25. říjen 2017, 20:25

Rumola - Rybníkáři

27. říjen 2017, 18:30

HC Miličín - Novit Neveklov

27. říjen 2017, 20:25

HC Votice - Stará garda Štětkovice

28. říjen 2017, 14:00

Čerti Křepenice - River Boys Zvírotice

28. říjen 2017, 16:00

Žabáci Solopysky - Genemusic

28. říjen 2017, 18:00

Stará garda Štětkovice B - AHC Nový Knín

28. říjen 2017, 20:00

Anketa

žádná anketa není k dispozici