Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina B - konečné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Miličín22170597:643492
2. Domino221435118:6731120
3. HC Kňovice221426104:593082
4. Stará garda Štětkovice B22113890:782558
5. Ševci Nový Knín22112990:772468
6. Novit Neveklov2211110122:11123129
7. HC Hrádek221021091:7922130
8. Rumola221021086:7822127
9. Draci22921171:10520107
10. Tučňáci Kosova Hora22831173:8519165
11. Rybníkáři22401853:1268109
12. Medvědi Sedlčany22221863:1296150

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
16.02.2019, 20:20HC Miličín - Rumola5 : 23:1, 1:0, 1:1
16.02.2019, 18:25Domino - Novit Neveklov15 : 15:0, 7:0, 3:1
16.02.2019, 16:30Ševci Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora4 : 41:1, 1:2, 2:1
16.02.2019, 14:30HC Kňovice - Draci7 : 14:0, 1:1, 2:0
16.02.2019, 10:30Stará garda Štětkovice B - HC Hrádek2 : 111:1, 0:6, 1:4
10.02.2019, 20:20Rybníkáři - Medvědi Sedlčany7 : 51:2, 4:1, 2:2
09.02.2019, 19:30Ševci Nový Knín - Domino1 : 60:4, 0:1, 1:1
06.02.2019, 18:30Draci - Rybníkáři3 : 42:2, 0:1, 1:1
03.02.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Domino1 : 50:0, 0:4, 1:1
03.02.2019, 18:25Medvědi Sedlčany - Ševci Nový Knín1 : 60:3, 1:1, 0:2
02.02.2019, 20:00Novit Neveklov - HC Miličín0 : 5:, :, :
02.02.2019, 18:00Rumola - Stará garda Štětkovice B4 : 41:3, 2:0, 1:1
02.02.2019, 14:00HC Hrádek - HC Kňovice1 : 21:0, 0:1, 0:1
30.01.2019, 18:30Draci - HC Hrádek3 : 21:2, 1:0, 1:0
28.01.2019, 20:25HC Kňovice - Rumola5 : 02:0, 2:0, 1:0
28.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B - Novit Neveklov4 : 60:4, 1:0, 3:2
27.01.2019, 20:20HC Miličín - Tučňáci Kosova Hora6 : 12:1, 3:0, 1:0
27.01.2019, 18:25Domino - Medvědi Sedlčany7 : 22:0, 3:1, 2:1
27.01.2019, 16:30Rybníkáři - Ševci Nový Knín3 : 100:3, 2:2, 1:5
23.01.2019, 20:25Rumola - Draci0 : 20:0, 0:1, 0:1
23.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany - HC Miličín2 : 100:3, 0:3, 2:4
21.01.2019, 18:30HC Hrádek - Rybníkáři11 : 13:0, 6:1, 2:0
20.01.2019, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Stará garda Štětkovice B0 : 5:, :, :
20.01.2019, 18:25Novit Neveklov - HC Kňovice5 : 62:1, 1:5, 2:0
19.01.2019, 10:00HC Hrádek - Rumola8 : 13:0, 1:1, 4:0
18.01.2019, 20:25Draci - Novit Neveklov3 : 80:4, 3:2, 0:2
18.01.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B - Medvědi Sedlčany6 : 42:0, 2:2, 2:2
16.01.2019, 20:25HC Kňovice - Tučňáci Kosova Hora7 : 44:0, 3:2, 0:2
16.01.2019, 18:30HC Miličín - Ševci Nový Knín2 : 60:1, 1:2, 1:3
14.01.2019, 20:25Draci - Medvědi Sedlčany5 : 41:2, 4:2, 0:0
14.01.2019, 18:30Rybníkáři - Domino0 : 70:2, 0:2, 0:3
12.01.2019, 12:00Ševci Nový Knín - Stará garda Štětkovice B6 : 83:3, 2:4, 1:1
11.01.2019, 20:25Domino - HC Miličín5 : 33:0, 0:2, 2:1
11.01.2019, 18:30Medvědi Sedlčany - HC Kňovice1 : 41:2, 0:2, 0:0
09.01.2019, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Draci10 : 31:1, 5:1, 4:1
09.01.2019, 18:30Novit Neveklov - HC Hrádek6 : 72:2, 2:2, 2:3
06.01.2019, 18:25Rumola - Rybníkáři3 : 10:0, 3:1, 0:0
05.01.2019, 16:30HC Hrádek - Tučňáci Kosova Hora3 : 32:0, 0:1, 1:2
05.01.2019, 12:00HC Kňovice - Ševci Nový Knín6 : 02:0, 1:0, 3:0
05.01.2019, 10:00Stará garda Štětkovice B - Domino5 : 52:3, 2:1, 1:1
04.01.2019, 20:25Rybníkáři - HC Miličín3 : 60:0, 1:4, 2:2
30.12.2018, 20:20Rumola - Novit Neveklov2 : 51:2, 1:3, 0:0
29.12.2018, 12:20Medvědi Sedlčany - HC Hrádek0 : 20:0, 0:0, 0:2
29.12.2018, 10:25HC Miličín - Stará garda Štětkovice B5 : 31:0, 4:1, 0:2
29.12.2018, 08:30Ševci Nový Knín - Draci5 : 32:2, 0:1, 3:0
28.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rumola1 : 80:1, 1:4, 0:3
28.12.2018, 18:30Novit Neveklov - Rybníkáři11 : 52:2, 3:2, 6:1
23.12.2018, 16:30Rumola - Medvědi Sedlčany2 : 20:0, 1:2, 1:0
22.12.2018, 19:30HC Hrádek - Ševci Nový Knín1 : 50:0, 1:0, 0:5
22.12.2018, 14:00Rybníkáři - Stará garda Štětkovice B2 : 40:0, 1:2, 1:2
22.12.2018, 12:00Domino - HC Kňovice6 : 32:2, 1:1, 3:0
19.12.2018, 20:25Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora2 : 71:2, 1:2, 1:3
19.12.2018, 18:30HC Kňovice - HC Miličín1 : 21:0, 0:1, 0:1
16.12.2018, 16:30Ševci Nový Knín - Rumola2 : 72:0, 0:4, 0:3
15.12.2018, 20:00HC Miličín - Draci4 : 101:3, 1:3, 2:4
15.12.2018, 18:00Stará garda Štětkovice B - HC Kňovice2 : 30:0, 1:2, 1:1
15.12.2018, 16:00Domino - HC Hrádek5 : 11:0, 3:0, 1:1
14.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři1 : 00:0, 1:0, 0:0
14.12.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov5 : 42:1, 1:1, 2:2
08.12.2018, 19:30Draci - Domino4 : 121:4, 0:4, 3:4
07.12.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany8 : 22:1, 4:0, 2:1
07.12.2018, 18:30HC Hrádek - HC Miličín1 : 41:1, 0:1, 0:2
02.12.2018, 20:20Novit Neveklov - Ševci Nový Knín5 : 33:2, 0:1, 2:0
02.12.2018, 18:25Rumola - Domino1 : 71:6, 0:1, 0:0
01.12.2018, 19:30Draci - Stará garda Štětkovice B1 : 71:2, 0:3, 0:2
01.12.2018, 17:30Rybníkáři - HC Kňovice0 : 20:0, 0:1, 0:1
30.11.2018, 18:30HC Hrádek - Draci5 : 23:1, 0:0, 2:1
25.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Domino3 : 80:2, 2:2, 1:4
18.11.2018, 20:20Draci - HC Kňovice5 : 40:2, 2:2, 3:0
18.11.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Rybníkáři6 : 81:4, 3:1, 2:3
18.11.2018, 16:30Rumola - HC Miličín4 : 31:1, 1:1, 2:1
17.11.2018, 20:00HC Hrádek - Stará garda Štětkovice B3 : 31:1, 1:1, 1:1
17.11.2018, 18:00Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín1 : 61:3, 0:2, 0:1
17.11.2018, 16:00Novit Neveklov - Domino6 : 63:2, 1:3, 2:1
14.11.2018, 18:30Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany4 : 12:0, 2:1, 0:0
12.11.2018, 20:25Domino - Tučňáci Kosova Hora6 : 20:1, 3:0, 3:1
12.11.2018, 18:30HC Kňovice - HC Hrádek10 : 24:0, 2:1, 4:1
11.11.2018, 20:20HC Miličín - Novit Neveklov5 : 32:0, 3:2, 0:1
11.11.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Rumola5 : 32:1, 2:1, 1:1
11.11.2018, 16:30Rybníkáři - Draci0 : 10:1, 0:0, 0:0
04.11.2018, 20:20Rumola - HC Kňovice1 : 70:4, 0:1, 1:2
04.11.2018, 18:25Novit Neveklov - Stará garda Štětkovice B3 : 60:1, 1:1, 2:4
04.11.2018, 16:30Tučňáci Kosova Hora - HC Miličín1 : 20:0, 1:0, 0:2
02.11.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Rybníkáři6 : 73:3, 0:1, 3:3
02.11.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora2 : 50:1, 1:2, 1:2
31.10.2018, 20:25Domino - Ševci Nový Knín5 : 21:0, 1:1, 3:1
31.10.2018, 18:30HC Miličín - Medvědi Sedlčany6 : 24:0, 1:0, 1:2
29.10.2018, 20:25HC Kňovice - Novit Neveklov9 : 42:3, 3:1, 4:0
29.10.2018, 18:30Rybníkáři - HC Hrádek1 : 30:0, 1:1, 0:2
28.10.2018, 20:20Draci - Rumola0 : 90:2, 0:1, 0:6
24.10.2018, 20:25Rumola - HC Hrádek6 : 41:1, 4:2, 1:1
24.10.2018, 18:30Novit Neveklov - Draci10 : 33:1, 3:1, 4:1
22.10.2018, 20:25Tučňáci Kosova Hora - HC Kňovice6 : 62:1, 3:1, 1:4
22.10.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 70:2, 1:1, 0:4
21.10.2018, 20:20Ševci Nový Knín - HC Miličín8 : 23:1, 2:1, 3:0
21.10.2018, 18:25Domino - Rybníkáři6 : 13:0, 2:1, 1:0
19.10.2018, 20:25HC Miličín - Domino4 : 11:0, 2:0, 1:1
19.10.2018, 18:30Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín4 : 01:0, 2:0, 1:0
17.10.2018, 20:25HC Kňovice - Medvědi Sedlčany2 : 41:1, 1:0, 0:3
17.10.2018, 18:30Draci - Tučňáci Kosova Hora3 : 10:1, 2:0, 1:0
15.10.2018, 18:30HC Hrádek - Novit Neveklov6 : 93:3, 2:4, 1:2
14.10.2018, 20:20Rybníkáři - Rumola0 : 60:1, 0:1, 0:4
08.10.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek2 : 32:0, 0:2, 0:1
07.10.2018, 20:20Novit Neveklov - Rumola4 : 61:2, 2:3, 1:1
07.10.2018, 18:25Medvědi Sedlčany - Draci6 : 62:2, 3:1, 1:3
07.10.2018, 16:30Ševci Nový Knín - HC Kňovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
06.10.2018, 20:00Domino - Stará garda Štětkovice B3 : 61:2, 2:3, 0:1
06.10.2018, 18:00HC Miličín - Rybníkáři5 : 32:0, 2:2, 1:1
03.10.2018, 18:30HC Kňovice - Domino1 : 10:1, 1:0, 0:0
01.10.2018, 20:25Stará garda Štětkovice B - HC Miličín2 : 41:1, 0:2, 1:1
01.10.2018, 18:30Draci - Ševci Nový Knín3 : 31:1, 2:1, 0:1
30.09.2018, 20:20HC Hrádek - Medvědi Sedlčany8 : 51:3, 3:2, 4:0
29.09.2018, 14:00Rybníkáři - Novit Neveklov2 : 121:2, 1:7, 0:3
29.09.2018, 12:00Rumola - Tučňáci Kosova Hora2 : 30:2, 2:0, 0:1
26.09.2018, 18:30Tučňáci Kosova Hora - Novit Neveklov3 : 81:3, 0:2, 2:3
24.09.2018, 20:25Medvědi Sedlčany - Rumola4 : 70:1, 4:3, 0:3
24.09.2018, 18:30Ševci Nový Knín - HC Hrádek3 : 12:0, 0:1, 1:0
23.09.2018, 20:20Domino - Draci0 : 51:0, 1:1, :
23.09.2018, 18:25HC Miličín - HC Kňovice5 : 11:0, 2:0, 2:1
23.09.2018, 16:30Stará garda Štětkovice B - Rybníkáři3 : 10:0, 1:1, 2:0
21.09.2018, 20:25HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B5 : 21:0, 3:2, 1:0
21.09.2018, 18:30Draci - HC Miličín2 : 40:1, 1:2, 1:1
17.09.2018, 18:30Rumola - Ševci Nový Knín2 : 50:2, 1:0, 1:3
16.09.2018, 20:20Novit Neveklov - Medvědi Sedlčany6 : 11:0, 3:0, 2:1
16.09.2018, 18:25Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora0 : 30:1, 0:0, 0:2
15.09.2018, 12:00HC Hrádek - Domino5 : 13:0, 0:0, 2:1
12.09.2018, 18:30Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora2 : 61:2, 0:3, 1:1
10.09.2018, 20:25Ševci Nový Knín - Novit Neveklov2 : 40:2, 0:1, 2:1
10.09.2018, 18:30HC Kňovice - Rybníkáři12 : 42:0, 5:1, 5:3
09.09.2018, 20:20HC Miličín - HC Hrádek5 : 33:3, 0:0, 2:0
09.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice B - Draci0 : 30:1, 0:2, 0:0
09.09.2018, 16:30Domino - Rumola1 : 101:3, 0:5, 0:2
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Nejbližší pohárové zápasy

Anketa

žádná anketa není k dispozici