Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic641145:19977
2. Slavoj Obecnice641122:9948
3. River Boys Zvírotice531128:11734
4. Stará garda Štětkovice530218:8624
5. HC Kačeři Příčovy522116:15646
6. Bubák Chlum512221:23422
7. AHC Nový Knín512220:27440
8. Čerti Křepenice511316:35320
9. HC Votice600611:50018

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
25.03.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 31:1, 1:1, 1:1
24.03.2019, 20:20HC Votice - AHC Nový Knín4 : 61:1, 1:0, 2:5
24.03.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum3 : 31:2, 1:0, 1:1
23.03.2019, 18:45Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice2 : 00:0, 1:0, 1:0
22.03.2019, 20:25Bubák Chlum - HC Votice6 : 02:0, 2:0, 2:0
22.03.2019, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 10:0, 2:1, 1:0
20.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy1 : 10:0, 0:1, 1:0
20.03.2019, 18:30AHC Nový Knín - Čerti Křepenice4 : 43:1, 0:1, 1:2
17.03.2019, 19:30HC Votice - Slavoj Obecnice1 : 40:0, 1:1, 0:3
16.03.2019, 16:00Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 00:0, 1:0, 4:0
16.03.2019, 10:00Čerti Křepenice - Bubák Chlum9 : 55:1, 1:3, 3:1
15.03.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic8 : 53:2, 1:1, 4:2
09.03.2019, 20:00Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice8 : 24:1, 3:1, 1:0
09.03.2019, 18:00Bubák Chlum - AHC Nový Knín5 : 51:3, 2:1, 2:1
09.03.2019, 16:00River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy5 : 13:0, 0:1, 2:0
08.03.2019, 20:25Genemusic - HC Votice14 : 24:0, 6:0, 4:2
04.03.2019, 20:25HC Votice - River Boys Zvírotice2 : 111:3, 1:3, 0:5
04.03.2019, 18:30Čerti Křepenice - Genemusic1 : 91:4, 0:4, 0:1
03.03.2019, 19:30AHC Nový Knín - Slavoj Obecnice1 : 31:1, 0:1, 0:1
02.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
27.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice9 : 04:0, 1:0, 4:0
25.02.2019, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Votice9 : 26:1, 1:1, 2:0
25.02.2019, 18:30Slavoj Obecnice - Bubák Chlum6 : 23:1, 1:1, 2:0
24.02.2019, 20:20Genemusic - AHC Nový Knín11 : 44:2, 2:0, 5:2
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

River Boys Zvírotice - Genemusic

-   25. březen 2019, 20:25

Čerti Křepenice - HC Votice

-   26. březen 2019, 20:25

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

-   27. březen 2019, 20:25

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

-   29. březen 2019, 18:30

Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice

-   29. březen 2019, 20:25

HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice

-   30. březen 2019, 16:00

Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín

-   31. březen 2019, 20:20

River Boys Zvírotice - Bubák Chlum

-   1. duben 2019, 20:25

Genemusic - Slavoj Obecnice

-   2. duben 2019, 18:30

Bubák Chlum - Genemusic

-   6. duben 2019, 18:25

Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice

-   7. duben 2019, 16:30

HC Votice - HC Kačeři Příčovy

-   7. duben 2019, 20:20

AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice

-   8. duben 2019, 20:25

Nejbližší pohárové zápasy

HC Miličín - Domino

25. březen 2019, 18:30

River Boys Zvírotice - Genemusic

25. březen 2019, 20:25

HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky

26. březen 2019, 18:30

Čerti Křepenice - HC Votice

26. březen 2019, 20:25

Rybníkáři - Medvědi Sedlčany

27. březen 2019, 18:30

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

27. březen 2019, 20:25

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

29. březen 2019, 18:30

Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice

29. březen 2019, 20:25

Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora

30. březen 2019, 14:00

HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice

30. březen 2019, 16:00

Huroni Vršovice - HC Miličín

30. březen 2019, 18:00

Rumola - HC Hrádek

30. březen 2019, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

31. březen 2019, 16:30

Ševci Nový Knín - Draci

31. březen 2019, 18:25

Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín

31. březen 2019, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici