Sportovní areály Sedlčany

Tým - HC Olbramovice

Výsledky

DatumZápasVýsledek
16.03.2019, 12:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice5 : 1
11.03.2019, 20:25HC Olbramovice - Domino3 : 3
06.03.2019, 18:25HC Miličín - HC Olbramovice1 : 5
24.02.2019, 18:25HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice B2 : 4
20.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - HC Olbramovice5 : 3
11.02.2019, 18:30HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice3 : 21
09.02.2019, 14:00Genemusic - HC Olbramovice10 : 0
30.01.2019, 20:25HC Olbramovice - Slavoj Obecnice1 : 7
26.01.2019, 10:00Žabáci Solopysky - HC Olbramovice8 : 3
12.01.2019, 19:30HC Olbramovice - Huroni Vršovice4 : 8
05.01.2019, 20:20AHC Nový Knín - HC Olbramovice3 : 5
29.12.2018, 20:20HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky2 : 6
21.12.2018, 20:25HC Votice - HC Olbramovice7 : 6
17.12.2018, 18:30HC Olbramovice - Bubák Chlum2 : 1
09.12.2018, 18:25HC Kačeři Příčovy - HC Olbramovice3 : 2
30.11.2018, 20:25HC Olbramovice - Čerti Křepenice2 : 5
26.11.2018, 20:25HC Olbramovice - River Boys Zvírotice2 : 12
19.11.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Olbramovice5 : 0
17.11.2018, 12:00HC Olbramovice - Genemusic2 : 9
05.11.2018, 18:30Slavoj Obecnice - HC Olbramovice7 : 1
03.11.2018, 18:00HC Olbramovice - Žabáci Solopysky1 : 3
20.10.2018, 20:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice8 : 4
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 4
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 1
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 5
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 2
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 5
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 3

Nejbližší pohárové zápasy

Draci - Novit Neveklov

23. březen 2019, 11:45

Rumola - Rybníkáři

23. březen 2019, 13:30

HC Hrádek - Ševci Nový Knín

23. březen 2019, 15:15

Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany

23. březen 2019, 17:00

Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice

23. březen 2019, 18:45

Stará garda Štětkovice B - Huroni Vršovice

23. březen 2019, 20:30

Žabáci Solopysky - HC Kňovice

24. březen 2019, 16:30

HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum

24. březen 2019, 18:25

HC Votice - AHC Nový Knín

24. březen 2019, 20:20

HC Miličín - Domino

25. březen 2019, 18:30

River Boys Zvírotice - Genemusic

25. březen 2019, 20:25

HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky

26. březen 2019, 18:30

Čerti Křepenice - HC Votice

26. březen 2019, 20:25

Rybníkáři - Medvědi Sedlčany

27. březen 2019, 18:30

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

27. březen 2019, 20:25

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

29. březen 2019, 18:30

Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice

29. březen 2019, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici