Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice1181265:391752
2. Genemusic1080266:321696
3. River Boys Zvírotice1180359:2816110
4. SK Votice1271470:771572
5. Rožmitál pod Třemšínem1070355:3814111
6. STROS1161447:5013108
7. Kňovice1142534:431062
8. Bubák Chlum1041543:31946
9. Kačeři Příčovy1133539:449122
10. Žabáci Solopysky1131730:63776
11. Domino1021726:475147
12. Čerti Křepenice1121838:62570
13. DSK Daleké Dušníky1112832:504124
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice B11110054:202262
2. Olbramovice1180349:211676
3. Citroën Drásov1180355:4316100
4. Medvědi Sedlčany1171348:301570
5. AHC Nový Knín1170460:261485
6. Ševci Nový Knín1162340:291472
7. Tučňáci Kosova Hora1161450:3113168
8. Rybníkáři1152433:411238
9. Rumola1133546:44995
10. Miličín1131739:53748
11. Novit Neveklov1122739:47674
12. Draci1130830:59698
13. Dublovice11101027:68242
14. Hrádek11101026:84248

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
10.12.2016, 19:30DSK Daleké Dušníky - SK Votice8 : 82:2, 3:2, 3:4
10.12.2016, 10:00River Boys Zvírotice - Kňovice8 : 03:0, 2:0, 3:0
09.12.2016, 20:25Kačeři Příčovy - STROS4 : 40:2, 2:2, 2:0
09.12.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - Čerti Křepenice5 : 34:2, 1:1, 0:0
05.12.2016, 20:25Citroën Drásov - Tučňáci Kosova Hora5 : 31:2, 1:1, 3:0
05.12.2016, 18:30AHC Nový Knín - Medvědi Sedlčany3 : 41:3, 1:1, 1:0
04.12.2016, 20:20Miličín - Ševci Nový Knín3 : 42:2, 0:1, 1:1
04.12.2016, 18:25Rybníkáři - Stará garda Štětkovice B2 : 61:2, 0:2, 1:2
04.12.2016, 16:30Hrádek - Olbramovice1 : 80:1, 0:3, 1:4
03.12.2016, 20:10Rumola - Novit Neveklov4 : 40:1, 3:1, 1:2
03.12.2016, 18:15Draci - Dublovice4 : 12:0, 1:1, 1:0
03.12.2016, 16:20Kňovice - Žabáci Solopysky2 : 21:1, 1:0, 0:1
03.12.2016, 14:25Domino - River Boys Zvírotice0 : 40:0, 0:4, 0:0
02.12.2016, 20:25STROS - Rožmitál pod Třemšínem8 : 20:1, 4:1, 4:0
02.12.2016, 18:30Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice4 : 60:1, 4:2, 0:3
28.11.2016, 20:25Dublovice - AHC Nový Knín1 : 80:3, 1:3, 0:2
28.11.2016, 18:30SK Votice - Kačeři Příčovy7 : 61:0, 4:3, 2:3
27.11.2016, 20:20Novit Neveklov - Draci5 : 02:0, 1:0, 2:0
27.11.2016, 18:25Čerti Křepenice - Genemusic3 : 111:5, 1:3, 1:3
27.11.2016, 16:30Olbramovice - Rumola6 : 14:1, 2:0, 0:0
26.11.2016, 20:20Tučňáci Kosova Hora - Hrádek20 : 29:0, 5:2, 6:0
26.11.2016, 18:25Stará garda Štětkovice B - Citroën Drásov6 : 02:0, 2:0, 2:0
26.11.2016, 16:30Ševci Nový Knín - Rybníkáři9 : 03:0, 2:0, 4:0
26.11.2016, 12:00Medvědi Sedlčany - Miličín8 : 44:0, 2:1, 2:3
26.11.2016, 10:00Rožmitál pod Třemšínem - SK Votice10 : 54:1, 1:2, 5:2
25.11.2016, 20:25Stará garda Štětkovice - STROS11 : 72:1, 5:1, 4:5
25.11.2016, 18:30Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky2 : 11:0, 0:1, 1:0
21.11.2016, 20:25Genemusic - Bubák Chlum6 : 34:0, 1:1, 1:2
21.11.2016, 18:30River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice5 : 23:0, 1:1, 1:1
20.11.2016, 20:20Žabáci Solopysky - Domino3 : 21:0, 1:1, 1:1
20.11.2016, 18:25Rybníkáři - Medvědi Sedlčany1 : 10:0, 1:1, 0:0
20.11.2016, 16:30Miličín - AHC Nový Knín3 : 20:0, 2:1, 1:1
18.11.2016, 20:25Citroën Drásov - Ševci Nový Knín8 : 10:0, 2:0, 6:1
18.11.2016, 18:30Hrádek - Stará garda Štětkovice B3 : 71:1, 2:3, 0:3
17.11.2016, 20:25Rumola - Tučňáci Kosova Hora1 : 30:0, 0:1, 1:2
17.11.2016, 18:30Draci - Olbramovice1 : 71:2, 0:3, 0:2
14.11.2016, 20:25Novit Neveklov - Dublovice15 : 24:1, 7:0, 4:1
14.11.2016, 18:30Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky7 : 25:0, 2:0, 0:2
13.11.2016, 20:20STROS - Genemusic4 : 31:1, 1:1, 2:1
13.11.2016, 18:25Bubák Chlum - River Boys Zvírotice1 : 31:1, 0:2, 0:0
13.11.2016, 16:30Domino - Kňovice2 : 01:0, 0:0, 1:0
12.11.2016, 20:10SK Votice - Stará garda Štětkovice5 : 41:1, 2:1, 2:2
12.11.2016, 18:15DSK Daleké Dušníky - Rožmitál pod Třemšínem4 : 61:4, 1:0, 2:2
12.11.2016, 16:20Olbramovice - Novit Neveklov5 : 12:0, 1:1, 2:0
12.11.2016, 14:25Tučňáci Kosova Hora - Draci5 : 32:1, 1:2, 2:0
12.11.2016, 12:30Stará garda Štětkovice B - Rumola5 : 33:0, 1:3, 1:0
11.11.2016, 20:25Medvědi Sedlčany - Citroën Drásov0 : 40:1, 0:2, 0:1
11.11.2016, 18:30Ševci Nový Knín - Hrádek6 : 21:0, 2:2, 3:0
07.11.2016, 20:25AHC Nový Knín - Rybníkáři3 : 42:2, 0:1, 1:1
07.11.2016, 18:30Dublovice - Miličín2 : 40:2, 1:1, 1:1
06.11.2016, 20:20Genemusic - SK Votice9 : 53:1, 2:3, 4:1
06.11.2016, 18:25Rožmitál pod Třemšínem - Kačeři Příčovy5 : 21:1, 2:0, 2:1
06.11.2016, 16:30Žabáci Solopysky - Bubák Chlum3 : 02:0, 0:0, 1:0
05.11.2016, 14:00Stará garda Štětkovice - DSK Daleké Dušníky1 : 10:1, 1:0, 0:0
05.11.2016, 12:00Kňovice - Čerti Křepenice4 : 00:0, 2:0, 2:0
04.11.2016, 20:25River Boys Zvírotice - STROS2 : 11:0, 1:0, 0:1
04.11.2016, 18:30Rybníkáři - Miličín2 : 40:1, 0:2, 2:1
31.10.2016, 20:25Citroën Drásov - AHC Nový Knín5 : 81:4, 1:1, 3:3
31.10.2016, 18:30Hrádek - Medvědi Sedlčany3 : 61:2, 2:2, 0:2
30.10.2016, 20:20Rumola - Ševci Nový Knín2 : 21:1, 0:1, 1:0
30.10.2016, 18:25Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice4 : 51:2, 2:1, 1:2
30.10.2016, 16:30Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora4 : 60:2, 2:3, 2:1
29.10.2016, 20:00Olbramovice - Dublovice10 : 14:0, 5:0, 1:1
29.10.2016, 18:00Čerti Křepenice - Domino7 : 31:0, 4:1, 2:2
29.10.2016, 16:00Bubák Chlum - Kňovice3 : 30:0, 2:1, 1:2
29.10.2016, 14:00STROS - Žabáci Solopysky5 : 42:1, 1:1, 2:2
28.10.2016, 20:20SK Votice - River Boys Zvírotice1 : 180:7, 0:6, 1:5
28.10.2016, 18:25DSK Daleké Dušníky - Genemusic1 : 81:3, 0:3, 0:2
28.10.2016, 16:30Draci - Stará garda Štětkovice B2 : 50:3, 0:1, 2:1
26.10.2016, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Olbramovice3 : 13:0, 0:0, 0:1
26.10.2016, 18:30Ševci Nový Knín - Draci7 : 21:2, 3:0, 3:0
24.10.2016, 20:25Miličín - Citroën Drásov3 : 80:0, 3:5, 0:3
24.10.2016, 18:30Stará garda Štětkovice B - Novit Neveklov5 : 10:0, 1:0, 4:1
23.10.2016, 20:20Medvědi Sedlčany - Rumola8 : 43:0, 2:3, 3:1
23.10.2016, 18:25AHC Nový Knín - Hrádek11 : 36:0, 4:1, 1:2
23.10.2016, 16:30Dublovice - Rybníkáři2 : 50:1, 0:2, 2:2
22.10.2016, 14:25River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky4 : 20:0, 1:0, 3:2
22.10.2016, 12:30Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 50:4, 2:1, 1:0
21.10.2016, 20:25Genemusic - Kačeři Příčovy5 : 42:0, 2:2, 1:2
21.10.2016, 18:30Žabáci Solopysky - SK Votice3 : 121:4, 0:2, 2:6
19.10.2016, 20:25Kňovice - STROS8 : 13:0, 3:0, 2:1
19.10.2016, 18:30Domino - Bubák Chlum2 : 100:6, 1:2, 1:2
17.10.2016, 20:25Citroën Drásov - Rybníkáři4 : 20:0, 2:1, 2:1
17.10.2016, 18:30Hrádek - Miličín4 : 32:2, 0:1, 2:0
16.10.2016, 20:20Rumola - AHC Nový Knín4 : 52:3, 1:1, 1:1
16.10.2016, 18:25Draci - Medvědi Sedlčany3 : 21:1, 0:0, 2:1
16.10.2016, 16:30Novit Neveklov - Ševci Nový Knín2 : 31:1, 1:1, 0:1
15.10.2016, 20:00Olbramovice - Stará garda Štětkovice B1 : 51:1, 0:4, 0:0
15.10.2016, 18:00Tučňáci Kosova Hora - Dublovice3 : 12:0, 0:1, 1:0
15.10.2016, 16:00Bubák Chlum - Čerti Křepenice8 : 01:0, 4:0, 3:0
15.10.2016, 14:00STROS - Domino5 : 32:2, 2:1, 1:0
14.10.2016, 20:25SK Votice - Kňovice9 : 43:1, 5:0, 1:3
14.10.2016, 18:30Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice2 : 71:3, 1:1, 0:3
12.10.2016, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic3 : 51:2, 2:2, 0:1
12.10.2016, 18:30DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky4 : 52:1, 0:2, 2:2
10.10.2016, 20:25Dublovice - Citroën Drásov4 : 51:2, 2:2, 1:1
10.10.2016, 18:30Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora2 : 10:0, 2:0, 0:1
09.10.2016, 20:20Ševci Nový Knín - Olbramovice1 : 20:2, 1:0, 0:0
09.10.2016, 18:25Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov9 : 12:1, 3:0, 4:0
09.10.2016, 16:30AHC Nový Knín - Draci11 : 12:0, 4:1, 5:0
08.10.2016, 14:25Miličín - Rumola3 : 60:3, 2:1, 1:2
08.10.2016, 12:30Rybníkáři - Hrádek3 : 22:0, 1:1, 0:1
07.10.2016, 20:25River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem2 : 61:3, 0:2, 1:1
07.10.2016, 18:30Žabáci Solopysky - Kačeři Příčovy2 : 31:1, 1:1, 0:1
05.10.2016, 20:25Genemusic - Stará garda Štětkovice1 : 51:0, 0:1, 0:4
05.10.2016, 18:30Kňovice - DSK Daleké Dušníky4 : 11:0, 1:1, 2:0
03.10.2016, 20:25Domino - SK Votice3 : 42:2, 1:1, 0:1
03.10.2016, 18:30Čerti Křepenice - STROS6 : 81:3, 0:4, 5:1
02.10.2016, 20:20Rumola - Rybníkáři4 : 41:1, 3:1, 0:2
02.10.2016, 18:25Draci - Miličín7 : 51:3, 3:1, 3:1
02.10.2016, 16:30Novit Neveklov - AHC Nový Knín0 : 5-
01.10.2016, 14:25Olbramovice - Medvědi Sedlčany2 : 41:1, 0:1, 1:2
01.10.2016, 12:30Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín3 : 31:1, 1:1, 1:1
30.09.2016, 20:25Hrádek - Citroën Drásov2 : 80:2, 2:1, 0:5
30.09.2016, 18:30Stará garda Štětkovice B - Dublovice7 : 62:2, 2:3, 3:1
28.09.2016, 10:00STROS - Bubák Chlum4 : 22:1, 0:0, 2:1
26.09.2016, 20:25SK Votice - Čerti Křepenice7 : 33:1, 4:0, 0:2
26.09.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 32:0, 1:2, 2:1
25.09.2016, 20:20DSK Daleké Dušníky - Domino2 : 50:2, 0:1, 2:2
25.09.2016, 18:25Kačeři Příčovy - Kňovice5 : 11:0, 2:1, 2:0
25.09.2016, 16:30Rožmitál pod Třemšínem - Žabáci Solopysky7 : 33:1, 2:0, 2:2
23.09.2016, 20:25AHC Nový Knín - Olbramovice0 : 10:0, 0:1, 0:0
23.09.2016, 18:30Ševci Nový Knín - Stará garda Štětkovice B0 : 40:1, 0:1, 0:2
21.09.2016, 20:25Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora5 : 33:0, 1:0, 1:3
21.09.2016, 18:30Miličín - Novit Neveklov4 : 41:3, 1:1, 2:0
19.09.2016, 20:25Citroën Drásov - Rumola3 : 110:3, 2:5, 1:3
19.09.2016, 18:30Rybníkáři - Draci6 : 42:1, 3:1, 1:2
18.09.2016, 20:25Dublovice - Hrádek6 : 32:0, 1:0, 3:3
18.09.2016, 18:25Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice2 : 110:4, 1:3, 1:4
18.09.2016, 16:30Kňovice - Rožmitál pod Třemšínem4 : 31:1, 2:1, 1:1
17.09.2016, 20:00River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 80:2, 3:4, 0:2
17.09.2016, 18:00Domino - Kačeři Příčovy4 : 42:1, 2:2, 0:1
17.09.2016, 16:00Čerti Křepenice - DSK Daleké Dušníky4 : 61:1, 1:3, 2:2
17.09.2016, 14:00Bubák Chlum - SK Votice9 : 23:2, 5:0, 1:0
16.09.2016, 20:25Novit Neveklov - Rybníkáři2 : 40:1, 0:3, 2:0
16.09.2016, 18:30Rumola - Hrádek6 : 13:0, 1:1, 2:0
14.09.2016, 20:25Draci - Citroën Drásov3 : 52:1, 0:2, 1:2
14.09.2016, 18:30Olbramovice - Miličín6 : 32:0, 2:1, 2:2
12.09.2016, 20:25Stará garda Štětkovice B - Medvědi Sedlčany2 : 11:1, 1:0, 0:0
12.09.2016, 18:30Tučňáci Kosova Hora - AHC Nový Knín0 : 40:3, 0:1, 0:0
11.09.2016, 20:20Ševci Nový Knín - Dublovice4 : 10:0, 0:0, 4:1
11.09.2016, 18:25SK Votice - STROS5 : 0-
11.09.2016, 16:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum2 : 30:1, 0:1, 2:1
10.09.2016, 20:00Rožmitál pod Třemšínem - Domino8 : 22:0, 2:0, 4:2
10.09.2016, 18:00Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice3 : 31:0, 2:2, 0:1
10.09.2016, 16:00Stará garda Štětkovice - Kňovice9 : 43:1, 4:1, 2:2
10.09.2016, 13:00Genemusic - Žabáci Solopysky10 : 12:1, 3:0, 5:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Rožmitál pod Třemšínem - Bubák Chlum

11. prosinec 2016, 16:30

Dublovice - Medvědi Sedlčany

11. prosinec 2016, 18:25

Genemusic - Domino

11. prosinec 2016, 20:20

Stará garda Štětkovice B - Miličín

12. prosinec 2016, 18:30

Ševci Nový Knín - AHC Nový Knín

12. prosinec 2016, 20:25

Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři

16. prosinec 2016, 18:30

Olbramovice - Citroën Drásov

16. prosinec 2016, 20:25

Novit Neveklov - Hrádek

17. prosinec 2016, 16:30

Draci - Rumola

17. prosinec 2016, 18:25

STROS - DSK Daleké Dušníky

17. prosinec 2016, 20:20