Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Hrací systém a nasazení pro 15. ročník turnaje

V případě účasti 25 stávajících mužstev se bude hrát turnaj takto  - viz Články


 


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Genemusic641145:199167
2. Slavoj Obecnice641122:99189
3. River Boys Zvírotice531128:117180
4. Stará garda Štětkovice530218:86124
5. HC Kačeři Příčovy522116:156245
6. Bubák Chlum512221:234132
7. AHC Nový Knín512220:274164
8. Čerti Křepenice511316:353151
9. HC Votice600611:50088
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kňovice540130:78106
2. Domino531132:167162
3. Huroni Vršovice531119:127151
4. DSK Daleké Dušníky430113:126162
5. Stará garda Štětkovice B520315:29488
6. HC Olbramovice411211:133169
7. Žabáci Solopysky511313:243246
8. HC Miličín50058:280114
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Hrádek541030:149166
2. Rumola541025:129149
3. Ševci Nový Knín530221:18688
4. Novit Neveklov521223:255147
5. Medvědi Sedlčany520326:264166
6. Rybníkáři511319:243119
7. Tučňáci Kosova Hora511310:153179
8. Draci501412:321117

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
25.03.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Genemusic3 : 31:1, 1:1, 1:1
25.03.2019, 18:30HC Miličín - Domino3 : 91:3, 1:3, 1:3
24.03.2019, 20:20HC Votice - AHC Nový Knín4 : 61:1, 1:0, 2:5
24.03.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum3 : 31:2, 1:0, 1:1
24.03.2019, 16:30Žabáci Solopysky - HC Kňovice2 : 80:2, 0:2, 2:3
23.03.2019, 20:30Stará garda Štětkovice B - Huroni Vršovice3 : 70:2, 2:2, 1:3
23.03.2019, 18:45Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice2 : 00:0, 1:0, 1:0
23.03.2019, 17:00Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany0 : 40:3, 0:1, 0:0
23.03.2019, 15:15HC Hrádek - Ševci Nový Knín6 : 23:1, 3:0, 0:1
23.03.2019, 13:30Rumola - Rybníkáři7 : 23:0, 2:0, 2:2
23.03.2019, 11:45Draci - Novit Neveklov3 : 51:3, 0:1, 2:1
22.03.2019, 20:25Bubák Chlum - HC Votice6 : 02:0, 2:0, 2:0
22.03.2019, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 10:0, 2:1, 1:0
20.03.2019, 20:25Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy1 : 10:0, 0:1, 1:0
20.03.2019, 18:30AHC Nový Knín - Čerti Křepenice4 : 43:1, 0:1, 1:2
18.03.2019, 20:25HC Kňovice - HC Miličín7 : 01:0, 2:0, 4:0
18.03.2019, 18:30Domino - Stará garda Štětkovice B8 : 20:2, 5:0, 3:0
17.03.2019, 19:30HC Votice - Slavoj Obecnice1 : 40:0, 1:1, 0:3
16.03.2019, 20:00DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky4 : 31:1, 3:0, 0:2
16.03.2019, 18:00Ševci Nový Knín - Rumola0 : 10:0, 0:0, 0:1
16.03.2019, 16:00Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice5 : 00:0, 1:0, 4:0
16.03.2019, 14:00HC Hrádek - Novit Neveklov4 : 42:3, 1:0, 1:1
16.03.2019, 12:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice5 : 10:0, 1:1, 4:0
16.03.2019, 10:00Čerti Křepenice - Bubák Chlum9 : 55:1, 1:3, 3:1
15.03.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic8 : 53:2, 1:1, 4:2
15.03.2019, 18:30Stará garda Štětkovice B - HC Miličín5 : 32:1, 3:0, 0:2
13.03.2019, 20:20Rybníkáři - Tučňáci Kosova Hora4 : 22:0, 2:1, 0:1
13.03.2019, 18:25Medvědi Sedlčany - Draci11 : 24:0, 4:2, 3:0
11.03.2019, 20:25HC Olbramovice - Domino3 : 32:0, 1:2, 0:1
11.03.2019, 18:30Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice3 : 33:1, 0:1, 0:1
10.03.2019, 19:30Rumola - Novit Neveklov7 : 40:1, 4:0, 3:3
09.03.2019, 20:00Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice8 : 24:1, 3:1, 1:0
09.03.2019, 18:00Bubák Chlum - AHC Nový Knín5 : 51:3, 2:1, 2:1
09.03.2019, 16:00River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy5 : 13:0, 0:1, 2:0
09.03.2019, 14:00Ševci Nový Knín - Rybníkáři5 : 42:2, 3:1, 0:1
09.03.2019, 12:00HC Hrádek - Medvědi Sedlčany9 : 53:2, 4:1, 2:2
09.03.2019, 10:00Draci - Tučňáci Kosova Hora0 : 5-
08.03.2019, 20:25Genemusic - HC Votice14 : 24:0, 6:0, 4:2
08.03.2019, 18:30DSK Daleké Dušníky - HC Kňovice1 : 40:1, 1:1, 0:2
06.03.2019, 18:25HC Miličín - HC Olbramovice1 : 51:1, 0:3, 0:1
04.03.2019, 20:25HC Votice - River Boys Zvírotice2 : 111:3, 1:3, 0:5
04.03.2019, 18:30Čerti Křepenice - Genemusic1 : 91:4, 0:4, 0:1
03.03.2019, 19:30AHC Nový Knín - Slavoj Obecnice1 : 31:1, 0:1, 0:1
02.03.2019, 20:00Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky1 : 30:2, 0:0, 1:1
02.03.2019, 18:00Domino - Žabáci Solopysky8 : 31:1, 2:1, 5:1
02.03.2019, 16:00HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice3 : 11:1, 1:0, 1:0
02.03.2019, 14:00HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B9 : 15:1, 2:0, 2:0
02.03.2019, 12:00Novit Neveklov - Ševci Nový Knín4 : 62:0, 0:3, 2:3
01.03.2019, 20:25Medvědi Sedlčany - Rumola3 : 70:1, 1:4, 2:2
01.03.2019, 18:30Tučňáci Kosova Hora - HC Hrádek0 : 40:0, 0:1, 0:3
27.02.2019, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice9 : 04:0, 1:0, 4:0
27.02.2019, 18:30Rybníkáři - Draci4 : 42:2, 1:2, 1:0
25.02.2019, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Votice9 : 26:1, 1:1, 2:0
25.02.2019, 18:30Slavoj Obecnice - Bubák Chlum6 : 23:1, 1:1, 2:0
24.02.2019, 20:20Genemusic - AHC Nový Knín11 : 44:2, 2:0, 5:2
24.02.2019, 18:25HC Olbramovice - Stará garda Štětkovice B2 : 40:0, 0:2, 2:2
24.02.2019, 16:30Žabáci Solopysky - HC Miličín2 : 11:0, 0:1, 1:0
23.02.2019, 19:30DSK Daleké Dušníky - Domino5 : 42:0, 2:1, 1:3
23.02.2019, 14:00Huroni Vršovice - HC Kňovice3 : 20:0, 1:2, 2:0
23.02.2019, 12:00Novit Neveklov - Rybníkáři6 : 52:1, 0:3, 4:1
23.02.2019, 10:00Rumola - Tučňáci Kosova Hora3 : 32:1, 0:0, 1:2
22.02.2019, 20:25HC Hrádek - Draci7 : 30:0, 3:3, 4:0
22.02.2019, 18:30Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany8 : 32:1, 3:1, 3:1
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

HC Miličín - Domino

25. březen 2019, 18:30

River Boys Zvírotice - Genemusic

25. březen 2019, 20:25

HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky

26. březen 2019, 18:30

Čerti Křepenice - HC Votice

26. březen 2019, 20:25

Rybníkáři - Medvědi Sedlčany

27. březen 2019, 18:30

AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy

27. březen 2019, 20:25

Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice

29. březen 2019, 18:30

Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice

29. březen 2019, 20:25

Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora

30. březen 2019, 14:00

HC Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice

30. březen 2019, 16:00

Huroni Vršovice - HC Miličín

30. březen 2019, 18:00

Rumola - HC Hrádek

30. březen 2019, 20:00

Žabáci Solopysky - HC Olbramovice

31. březen 2019, 16:30

Ševci Nový Knín - Draci

31. březen 2019, 18:25

Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín

31. březen 2019, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici