Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Pozvánka na

turnaj mistrů
hobby turnajů 2015-2016 měst Benešov, Příbram, Sedlčany a Vlašim

Pořadatel – SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY
Termín konání – sobota 3. září 2016
Místo konání – Zimní stadion Sedlčany, Zberzská 152, 234 01 Sedlčany
Účastníci – Benešov 70ers, CETOS Příbram,  River Boys Zvírotice,  SK Vlašim
Organizační výbor – Pohárová komise Sedlčany
Startovné – 3.400,- (zahrnuje led. plochu a rozhodčí)
Úrazové pojištění – není (každý hráč na vlastní nebezpečí)
Materiální vybavení – dvě sady dresů (světlé + tmavé) komplet hokejovou výstroj dle pravidel led. hokeje
Rozhodčí – zajistí pořadatel
Startují – hráči, kteří  jsou a nebo byli na soupisce  mužstva v sezoně 2015-16
Pravidla – dle pravidel ČSLH
Hrací doba – 3 x 15 min.
Tresty – po dvou obdržených OT konec v turnaji, jinak tresty dle pravidel
Systém – rozlosování viz níže, při remíze nájezdy
Ceny – poháry
Občerstvení – po celou dobu turnaje otavřena restaurace na zs i možnost objednání hlavního jídla

Časový program
1. utkání 12.00 – 13.45  Benešov 70ers – River Boys Zvírotice
2. utkání 14.00 – 15.45  Cetos Příbram – SK Vlašim
3. utkání 16.30 – 17.45  poražení o 3. místo
4. utkání 18.30 – 19.45  vítězové o 1. místo

Další informace – František Kadleček  mob. tel. 602 144 555 ( mail : frantisek.kadlecek@centrum.cz )


 

Tak jdeme na to - 12. ročník Poháru začíná v sobotu 10. září utkáním Genemusic - Žabáci Solopysky.

  Schéma hracího systému a nasazení mužstev pro 12. ročník Poháru:



Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Kňovice00000:000
2. Genemusic00000:000
3. River Boys Zvírotice00000:000
4. Rožmitál pod Třemšínem00000:000
5. SK Votice00000:000
6. DSK Daleké Dušníky00000:000
7. Žabáci Solopysky00000:000
8. Domino00000:000
9. Kačeři Příčovy00000:000
10. Stará garda Štětkovice00000:000
11. Čerti Křepenice00000:000
12. STROS00000:000
13. Bubák Chlum00000:000
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice B00000:000
2. Draci00000:000
3. Citroën Drásov00000:000
4. Rumola00000:000
5. Rybníkáři00000:000
6. Tučňáci Kosova Hora00000:000
7. Medvědi Sedlčany00000:000
8. Miličín00000:000
9. Hrádek00000:000
10. AHC Nový Knín00000:000
11. Novit Neveklov00000:000
12. Olbramovice00000:000
13. Dublovice00000:000
14. Ševci Nový Knín00000:000

Nejbližší pohárové zápasy