Sportovní areály Sedlčany

Aktuální zprávy

Pohárový turnaj se blíží k play off - upozornění pro zájemce o rezervaci volného ledu  
   Do doby, než budou známi konkrétní účastníci play off a jejich nasazení do závěrečných utkání, není možno jednotlivá utkání vložit do systému. Z toho důvodu se tato utkání do té doby nemohou objevit v kalendáři nejbližších utkání v pravém infopanelu ani v   Obsazenosti ledů .
   Žádáme proto zejména zájemce o eventuelní rezervaci ledu, aby zveřejněnou obsazenost konfrontovali s níže uvedeným časovým programem Poháru dříve, než budou rezervaci objednávat u vedoucího stadionu.
Děkujeme za pochopení.

liga/č. utk.

datum

den

čas

hraje se

1/326

1.4

so

12.15

čtvrtfin

1/327

 

 

14.10

čtvrtfin

2/328

 

 

16.05

čtvrtfin  Čerti Křepenice - DSK D. Dušníky

2/329

 

 

18.00

čtvrtfin  Domino - Kňovice

3/330

 

 

19.55

čtvrtfin

3/331

2.4

ne

16.30

čtvrtfin

4/332

 

 

18.25

čtvrtfin  Novit Neveklov - Hrádek

4/333

 

 

20.20

čtvrtfin  Rybníkáři - Draci

1/334

3.4

po

18.30

čtvrtfin odveta

1/335

 

 

20.25

čtvrtfin odveta

2/336

4.4

út

18.30

čtvrtfin odveta  Kňovice - Domino

2/337

 

 

20.25

čtvrtfin odveta  DSK D. Dušníky - Čerti Křepenice

3/338

5.4

st

18.30

čtvrtfin odveta

3/339

 

 

20.25

čtvrtfin odveta

4/340

6.4

čt

18.30

čtvrtfin odveta  Draci - Rybníkáři

4/341

 

 

20.25

čtvrtfin odveta  Hrádek - Novit Neveklov

1/342

7.4

18.30

semif

1/343

 

 

20.30

semif

2/344

8.4

so

12.00

semif

2/345

 

 

14.00

semif

3/346

 

 

16.00

semif

3/347

   

18.00

semif

4/348

   

20.00

semif

4/349

9.4

ne

16.30

semif

1/350

 

 

18.25

semif odveta

1/351

 

 

20.20

semif odveta

2/352

10.4

po

18.30

semif odveta

2/353

 

 

20.25

semif odveta

3/354

11.4

út

18.30

semif odveta

3/355

 

 

20.25

semif odveta

4/356

12.4

st

18.30

semif odveta

4/357

 

 

20.25

semif odveta

2/358

14.4

16.30

finále

3/359

 

 

19.00

finále

4/360

15.4

so

10.30

finále

1/361

 

 

16.00

finále


 


Průběžné pohárové pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. River Boys Zvírotice241635126:6535188
2. Genemusic231544147:7334235
3. Stará garda Štětkovice241626140:9734116
4. Rožmitál pod Třemšínem241626126:8334199
5. STROS2410212104:12222243
6. Bubák Chlum23841181:852094
7. SK Votice249114120:17219120
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Kačeři Příčovy22103996:7823196
2. Žabáci Solopysky22921155:9920174
3. Čerti Křepenice22811389:10117138
4. Domino22711456:9815268
5. Kňovice22621452:921496
6. DSK Daleké Dušníky22431563:9011199
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice B25181693:5037148
2. Ševci Nový Knín25145679:6833132
3. Olbramovice24142895:6030174
4. AHC Nový Knín241338107:7329210
5. Medvědi Sedlčany241239106:8227116
6. Tučňáci Kosova Hora251231090:7727286
7. Citroën Drásov241011399:10421191
PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Miličín24141987:802996
2. Rumola241239114:8427191
3. Novit Neveklov241031196:9023136
4. Rybníkáři24831371:941994
5. Draci25821588:12318168
6. Hrádek24621677:13914120
7. Dublovice24302165:1436122

Poslední odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
27.03.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - STROS8 : 52:1, 2:3, 4:1
27.03.2017, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - SK Votice7 : 32:0, 3:2, 2:1
26.03.2017, 20:20Draci - Miličín3 : 50:3, 2:0, 1:2
26.03.2017, 18:25Novit Neveklov - Rybníkáři4 : 41:3, 0:1, 3:0
26.03.2017, 16:30Hrádek - Rumola6 : 94:0, 1:5, 1:4
25.03.2017, 20:10Ševci Nový Knín - Medvědi Sedlčany4 : 91:4, 2:2, 1:3
25.03.2017, 18:15Citroën Drásov - Olbramovice5 : 21:2, 1:0, 3:0
25.03.2017, 16:20AHC Nový Knín - Stará garda Štětkovice B3 : 01:0, 1:0, 1:0
25.03.2017, 14:25Kňovice - Domino2 : 50:0, 1:1, 1:4
25.03.2017, 12:30Kačeři Příčovy - Čerti Křepenice8 : 63:3, 3:1, 2:2
24.03.2017, 20:25DSK Daleké Dušníky - Žabáci Solopysky2 : 21:1, 1:1, 0:0
24.03.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem9 : 32:1, 6:0, 1:2
22.03.2017, 20:25SK Votice - Stará garda Štětkovice4 : 91:4, 2:3, 1:2
22.03.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 50:3, 1:2, 1:0
20.03.2017, 20:25STROS - Genemusic4 : 62:1, 2:3, 0:2
20.03.2017, 18:30Stará garda Štětkovice B - Citroën Drásov1 : 30:1, 1:1, 0:1
19.03.2017, 20:20Dublovice - Hrádek1 : 50:0, 0:0, 1:5
19.03.2017, 18:25Rybníkáři - Draci4 : 20:2, 2:0, 2:0
19.03.2017, 16:30SK Votice - Bubák Chlum4 : 51:1, 3:2, 0:2
18.03.2017, 20:00Rumola - Novit Neveklov6 : 31:2, 2:1, 3:0
18.03.2017, 18:00Olbramovice - Ševci Nový Knín2 : 20:1, 2:1, 0:0
18.03.2017, 16:00Žabáci Solopysky - Kačeři Příčovy1 : 50:1, 1:1, 0:3
18.03.2017, 14:00Čerti Křepenice - Kňovice1 : 40:2, 0:2, 1:0
18.03.2017, 12:00Genemusic - SK Votice11 : 25:0, 3:1, 3:1
18.03.2017, 10:00Domino - DSK Daleké Dušníky4 : 31:1, 1:2, 2:0
17.03.2017, 20:25Stará garda Štětkovice B - Tučňáci Kosova Hora5 : 32:0, 2:2, 1:1
17.03.2017, 18:30Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice4 : 41:1, 0:2, 3:1
15.03.2017, 20:25Hrádek - Novit Neveklov4 : 62:1, 1:1, 1:4
15.03.2017, 18:30Genemusic - Rožmitál pod Třemšínem4 : 41:2, 1:0, 2:2
13.03.2017, 20:25Ševci Nový Knín - Stará garda Štětkovice B2 : 10:0, 1:1, 1:0
13.03.2017, 18:30Citroën Drásov - Tučňáci Kosova Hora3 : 40:2, 1:2, 2:0
12.03.2017, 20:20Draci - Rumola5 : 32:1, 3:2, 0:0
12.03.2017, 18:25Bubák Chlum - STROS2 : 20:0, 1:1, 1:1
12.03.2017, 16:30Novit Neveklov - Dublovice6 : 13:0, 0:0, 3:1
11.03.2017, 19:30Miličín - Rybníkáři2 : 11:0, 0:0, 1:1
11.03.2017, 14:25Rožmitál pod Třemšínem - Stará garda Štětkovice2 : 51:1, 0:3, 1:1
11.03.2017, 12:30Dublovice - Draci8 : 23:0, 5:0, 0:2
10.03.2017, 20:25AHC Nový Knín - Citroën Drásov5 : 32:1, 2:0, 1:2
10.03.2017, 18:30Stará garda Štětkovice B - Medvědi Sedlčany1 : 30:2, 1:0, 0:1
08.03.2017, 20:25Rumola - Miličín1 : 20:0, 0:1, 1:1
08.03.2017, 18:30Bubák Chlum - River Boys Zvírotice3 : 22:0, 0:2, 1:0
06.03.2017, 20:25DSK Daleké Dušníky - Kačeři Příčovy2 : 91:2, 0:2, 1:5
06.03.2017, 18:30Kňovice - Žabáci Solopysky1 : 20:1, 1:1, 0:0
05.03.2017, 20:20STROS - SK Votice8 : 63:1, 2:4, 3:1
05.03.2017, 18:25Tučňáci Kosova Hora - AHC Nový Knín4 : 42:3, 1:1, 1:0
05.03.2017, 16:30Domino - Čerti Křepenice5 : 32:0, 2:2, 1:1
04.03.2017, 20:00Rybníkáři - Rumola3 : 52:2, 0:1, 1:2
04.03.2017, 18:00Miličín - Dublovice9 : 64:2, 4:3, 1:1
04.03.2017, 16:00Draci - Hrádek4 : 40:1, 1:1, 3:2
04.03.2017, 14:00Olbramovice - Stará garda Štětkovice B1 : 10:0, 1:1, 0:0
04.03.2017, 12:00Kačeři Příčovy - Kňovice8 : 22:1, 4:1, 2:0
03.03.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - Genemusic6 : 51:0, 4:2, 1:3
03.03.2017, 18:30Rožmitál pod Třemšínem - Bubák Chlum9 : 34:1, 3:0, 2:2
27.02.2017, 20:25River Boys Zvírotice - STROS7 : 44:1, 0:3, 3:0
27.02.2017, 18:30Novit Neveklov - Draci5 : 41:3, 3:1, 1:0
26.02.2017, 20:20Hrádek - Miličín0 : 10:1, 0:0, 0:0
26.02.2017, 18:25Dublovice - Rybníkáři1 : 90:4, 0:1, 1:4
26.02.2017, 16:30Citroën Drásov - Ševci Nový Knín1 : 40:1, 1:1, 0:2
25.02.2017, 20:10AHC Nový Knín - Medvědi Sedlčany5 : 12:0, 2:1, 1:0
25.02.2017, 18:15Tučňáci Kosova Hora - Olbramovice0 : 20:0, 0:1, 0:1
25.02.2017, 16:20Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky6 : 22:0, 3:1, 1:1
25.02.2017, 14:25Domino - Kačeři Příčovy2 : 32:1, 0:1, 0:1
25.02.2017, 12:30DSK Daleké Dušníky - Kňovice5 : 11:0, 2:0, 2:1
24.02.2017, 20:25SK Votice - River Boys Zvírotice5 : 71:3, 2:2, 2:2
24.02.2017, 18:30STROS - Rožmitál pod Třemšínem0 : 5-
22.02.2017, 20:25Tučňáci Kosova Hora - Ševci Nový Knín1 : 20:0, 1:2, 0:0
22.02.2017, 18:30Medvědi Sedlčany - Olbramovice10 : 40:2, 5:1, 5:1
20.02.2017, 20:25Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice0 : 50:0, 0:2, 0:3
20.02.2017, 18:30Rumola - Rybníkáři5 : 03:0, 1:0, 1:0
19.02.2017, 20:20Dublovice - Miličín2 : 51:1, 0:2, 1:2
19.02.2017, 18:25Hrádek - Draci7 : 72:3, 3:2, 2:2
19.02.2017, 16:30Tučňáci Kosova Hora - Stará garda Štětkovice B4 : 21:0, 1:1, 2:1
18.02.2017, 14:00AHC Nový Knín - Olbramovice2 : 90:3, 0:4, 2:2
18.02.2017, 12:00Citroën Drásov - Medvědi Sedlčany8 : 83:4, 3:1, 2:3
18.02.2017, 10:00Bubák Chlum - Genemusic6 : 61:4, 5:1, 0:1
17.02.2017, 20:25STROS - Stará garda Štětkovice9 : 41:1, 2:3, 6:0
17.02.2017, 18:30SK Votice - Rožmitál pod Třemšínem3 : 63:2, 0:2, 0:2
15.02.2017, 20:25Žabáci Solopysky - Domino1 : 21:0, 0:2, 0:0
15.02.2017, 18:30Čerti Křepenice - DSK Daleké Dušníky5 : 41:2, 3:0, 1:2
13.02.2017, 20:25Miličín - Draci5 : 12:0, 0:0, 3:1
13.02.2017, 18:30Rybníkáři - Novit Neveklov2 : 41:3, 1:1, 0:0
12.02.2017, 20:20Rumola - Hrádek8 : 30:1, 3:1, 5:1
12.02.2017, 18:25Medvědi Sedlčany - Ševci Nový Knín0 : 20:1, 0:1, 0:0
12.02.2017, 16:30Olbramovice - Citroën Drásov6 : 43:1, 2:2, 1:1
11.02.2017, 20:00Domino - Kňovice1 : 20:1, 0:0, 1:1
11.02.2017, 18:00Stará garda Štětkovice B - AHC Nový Knín5 : 0-
11.02.2017, 16:00Čerti Křepenice - Kačeři Příčovy7 : 33:0, 1:1, 3:2
11.02.2017, 14:00Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky3 : 11:0, 0:1, 2:0
10.02.2017, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - River Boys Zvírotice2 : 41:0, 1:3, 0:1
10.02.2017, 18:30Stará garda Štětkovice - SK Votice11 : 55:2, 2:1, 4:2
08.02.2017, 20:25Medvědi Sedlčany - Tučňáci Kosova Hora8 : 32:0, 4:2, 2:1
08.02.2017, 18:30Ševci Nový Knín - AHC Nový Knín6 : 22:1, 3:0, 1:1
06.02.2017, 20:25Genemusic - STROS1 : 40:2, 1:0, 0:2
06.02.2017, 18:30Hrádek - Dublovice4 : 12:1, 1:0, 1:0
05.02.2017, 20:20Novit Neveklov - Rumola4 : 62:4, 1:1, 1:1
05.02.2017, 18:25Draci - Rybníkáři6 : 31:0, 3:3, 2:0
05.02.2017, 16:30Olbramovice - Medvědi Sedlčany3 : 02:0, 0:0, 1:0
04.02.2017, 19:30STROS - Bubák Chlum0 : 5-
04.02.2017, 14:00Stará garda Štětkovice B - Ševci Nový Knín5 : 02:0, 1:0, 2:0
04.02.2017, 12:00Tučňáci Kosova Hora - Citroën Drásov6 : 40:2, 3:2, 3:0
03.02.2017, 20:25SK Votice - Genemusic3 : 131:5, 2:5, 0:3
03.02.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice4 : 31:0, 0:2, 3:1
30.01.2017, 20:25Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky3 : 40:0, 3:2, 0:2
30.01.2017, 18:30Kňovice - Čerti Křepenice0 : 80:2, 0:5, 0:1
29.01.2017, 20:20DSK Daleké Dušníky - Domino1 : 20:1, 1:0, 0:1
29.01.2017, 18:25Rybníkáři - Miličín3 : 13:0, 0:1, 0:0
29.01.2017, 16:30Rumola - Draci2 : 40:0, 2:2, 0:2
28.01.2017, 20:00Dublovice - Novit Neveklov2 : 60:0, 0:3, 2:3
28.01.2017, 18:00AHC Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora3 : 00:0, 3:0, 0:0
28.01.2017, 16:00Citroën Drásov - Stará garda Štětkovice B0 : 20:0, 0:1, 0:1
28.01.2017, 14:00Ševci Nový Knín - Olbramovice4 : 21:1, 2:0, 1:1
27.01.2017, 20:25Stará garda Štětkovice - Rožmitál pod Třemšínem2 : 60:1, 0:2, 2:3
27.01.2017, 18:30Genemusic - River Boys Zvírotice2 : 21:0, 0:2, 1:0
23.01.2017, 20:25Bubák Chlum - SK Votice2 : 41:0, 1:2, 0:2
23.01.2017, 18:30Novit Neveklov - Hrádek4 : 60:2, 2:3, 2:1
22.01.2017, 20:20Draci - Dublovice6 : 43:0, 1:3, 2:1
22.01.2017, 18:25Miličín - Rumola4 : 20:0, 3:2, 1:0
22.01.2017, 16:30Citroën Drásov - AHC Nový Knín7 : 91:3, 3:4, 3:2
21.01.2017, 14:00Ševci Nový Knín - Tučňáci Kosova Hora2 : 20:0, 1:1, 1:1
21.01.2017, 12:00Medvědi Sedlčany - Stará garda Štětkovice B1 : 50:2, 1:1, 0:2
21.01.2017, 10:00Čerti Křepenice - Domino6 : 21:1, 2:0, 3:1
20.01.2017, 20:25Žabáci Solopysky - Kňovice2 : 10:0, 0:0, 2:1
20.01.2017, 18:30Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky1 : 20:0, 1:1, 0:1
16.01.2017, 20:25SK Votice - STROS11 : 94:4, 3:3, 4:2
16.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - Bubák Chlum3 : 32:1, 1:1, 0:1
15.01.2017, 20:20Domino - Žabáci Solopysky1 : 21:1, 0:0, 0:1
15.01.2017, 18:25Dublovice - Rumola2 : 91:3, 1:4, 0:2
15.01.2017, 16:30Hrádek - Rybníkáři9 : 24:0, 3:2, 2:0
14.01.2017, 20:00Novit Neveklov - Miličín4 : 12:0, 1:0, 1:1
14.01.2017, 18:00Stará garda Štětkovice B - Olbramovice4 : 22:1, 1:0, 1:1
14.01.2017, 16:00Tučňáci Kosova Hora - Medvědi Sedlčany5 : 31:1, 2:1, 2:1
14.01.2017, 14:00AHC Nový Knín - Ševci Nový Knín6 : 00:0, 3:0, 3:0
14.01.2017, 12:00Kňovice - Kačeři Příčovy2 : 40:1, 0:1, 2:2
13.01.2017, 20:25DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice1 : 50:2, 0:1, 1:2
13.01.2017, 18:30Genemusic - Stará garda Štětkovice9 : 32:1, 2:1, 5:1
09.01.2017, 20:25Bubák Chlum - Rožmitál pod Třemšínem2 : 71:1, 1:2, 0:4
09.01.2017, 18:30STROS - River Boys Zvírotice1 : 50:2, 1:0, 0:3
08.01.2017, 20:20Draci - Novit Neveklov3 : 61:3, 2:2, 0:1
08.01.2017, 18:25Miličín - Hrádek2 : 01:0, 1:0, 0:0
08.01.2017, 16:30Rybníkáři - Dublovice2 : 61:1, 0:2, 1:3
07.01.2017, 20:20Ševci Nový Knín - Citroën Drásov5 : 42:0, 1:3, 2:1
07.01.2017, 18:25Medvědi Sedlčany - AHC Nový Knín5 : 51:1, 1:2, 3:2
07.01.2017, 16:30Olbramovice - Tučňáci Kosova Hora2 : 31:1, 0:1, 1:1
06.01.2017, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice4 : 31:0, 1:2, 2:1
06.01.2017, 18:30Kačeři Příčovy - Domino12 : 24:2, 5:0, 3:0
03.01.2017, 20:30Rožmitál pod Třemšínem - Genemusic3 : 30:0, 2:2, 1:1
02.01.2017, 20:25Kňovice - DSK Daleké Dušníky2 : 60:1, 2:4, 0:1
02.01.2017, 18:30River Boys Zvírotice - SK Votice7 : 01:0, 2:0, 4:0
30.12.2016, 20:25Rožmitál pod Třemšínem - STROS8 : 51:1, 6:0, 1:4
30.12.2016, 18:30Stará garda Štětkovice - Bubák Chlum8 : 22:2, 3:0, 3:0
Poslední týden / všechny

Nejbližší pohárové zápasy

Genemusic - Bubák Chlum

28. březen 2017, 18:30

Medvědi Sedlčany - Citroën Drásov

28. březen 2017, 20:25

Olbramovice - AHC Nový Knín

29. březen 2017, 18:30

Miličín - Novit Neveklov

29. březen 2017, 20:25

Rybníkáři - Hrádek

31. březen 2017, 18:30

Rumola - Dublovice

31. březen 2017, 20:25