Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. HC Kačeři Příčovy14131074:292794
2. River Boys Zvírotice141202117:322484
3. Stará garda Štětkovice14120290:422452
4. Bubák Chlum1490548:481862
5. Genemusic1381482:591758
6. Slavoj Obecnice1473462:421776
7. Čerti Křepenice1453668:7013103
8. Huroni Vršovice1441955:67977
9. AHC Nový Knín15411051:80980
10. Žabáci Solopysky1433836:789142
11. HC Votice1432949:100844
12. DSK Daleké Dušníky1423938:67750
13. HC Olbramovice14001424:80093

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
12.12.2018, 20:25AHC Nový Knín - DSK Daleké Dušníky7 : 23:1, 4:1, 0:0
12.12.2018, 18:30Stará garda Štětkovice - Genemusic7 : 32:0, 0:2, 5:1
10.12.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Slavoj Obecnice5 : 21:0, 1:0, 3:2
10.12.2018, 18:30Čerti Křepenice - Žabáci Solopysky5 : 62:1, 1:2, 2:3
09.12.2018, 20:20HC Votice - AHC Nový Knín5 : 30:1, 1:2, 4:0
09.12.2018, 18:25HC Kačeři Příčovy - HC Olbramovice3 : 21:0, 1:1, 1:1
09.12.2018, 16:30Bubák Chlum - Huroni Vršovice4 : 31:1, 2:1, 1:1
03.12.2018, 20:25Žabáci Solopysky - River Boys Zvírotice1 : 151:3, 0:5, 0:7
03.12.2018, 18:30AHC Nový Knín - Bubák Chlum2 : 61:2, 1:1, 0:3
02.12.2018, 16:30DSK Daleké Dušníky - HC Votice1 : 10:0, 1:1, 0:0
01.12.2018, 15:30Huroni Vršovice - HC Kačeři Příčovy4 : 53:2, 1:3, 0:0
01.12.2018, 13:30Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice3 : 41:0, 2:1, 0:3
30.11.2018, 20:25HC Olbramovice - Čerti Křepenice2 : 50:0, 2:1, 0:4
28.11.2018, 20:25Slavoj Obecnice - Genemusic8 : 22:0, 1:1, 5:1
28.11.2018, 18:30DSK Daleké Dušníky - Bubák Chlum1 : 21:0, 0:1, 0:1
26.11.2018, 20:25HC Olbramovice - River Boys Zvírotice2 : 120:2, 1:2, 1:8
26.11.2018, 18:30AHC Nový Knín - HC Kačeři Příčovy2 : 90:2, 1:2, 1:5
25.11.2018, 20:20Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice2 : 120:2, 0:6, 2:4
25.11.2018, 16:30Huroni Vršovice - Čerti Křepenice2 : 20:2, 1:0, 1:0
23.11.2018, 20:25Bubák Chlum - HC Votice6 : 11:1, 1:0, 4:0
23.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy - DSK Daleké Dušníky9 : 12:0, 5:0, 2:1
21.11.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Huroni Vršovice9 : 15:0, 3:0, 1:1
21.11.2018, 18:30Čerti Křepenice - AHC Nový Knín3 : 61:3, 2:2, 0:1
19.11.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - HC Olbramovice5 : 0:, :, :
19.11.2018, 18:30Genemusic - Žabáci Solopysky9 : 44:1, 1:1, 4:2
17.11.2018, 14:00Žabáci Solopysky - Slavoj Obecnice1 : 41:1, 0:3, 0:0
17.11.2018, 12:00HC Olbramovice - Genemusic2 : 91:1, 1:4, 0:4
17.11.2018, 10:00DSK Daleké Dušníky - Čerti Křepenice4 : 103:4, 0:3, 1:3
16.11.2018, 20:25Huroni Vršovice - Stará garda Štětkovice6 : 100:6, 2:3, 4:1
16.11.2018, 18:30AHC Nový Knín - River Boys Zvírotice4 : 102:2, 1:3, 1:5
14.11.2018, 20:25HC Votice - HC Kačeři Příčovy5 : 92:3, 1:3, 2:3
10.11.2018, 14:00Genemusic - Huroni Vršovice8 : 44:2, 3:2, 1:0
10.11.2018, 12:00River Boys Zvírotice - DSK Daleké Dušníky6 : 22:0, 2:1, 2:1
10.11.2018, 10:00Stará garda Štětkovice - AHC Nový Knín4 : 11:0, 2:0, 1:1
09.11.2018, 20:25Čerti Křepenice - HC Votice11 : 34:1, 4:2, 3:0
09.11.2018, 18:30HC Kačeři Příčovy - Bubák Chlum6 : 22:1, 1:1, 3:0
05.11.2018, 20:25AHC Nový Knín - Genemusic7 : 141:4, 3:5, 3:5
05.11.2018, 18:30Slavoj Obecnice - HC Olbramovice7 : 12:0, 3:1, 2:0
03.11.2018, 20:00DSK Daleké Dušníky - Stará garda Štětkovice4 : 110:6, 2:2, 2:3
03.11.2018, 18:00HC Olbramovice - Žabáci Solopysky1 : 30:0, 1:1, 0:2
03.11.2018, 16:00Huroni Vršovice - Slavoj Obecnice2 : 50:1, 0:4, 2:0
03.11.2018, 14:00HC Votice - River Boys Zvírotice0 : 190:5, 0:7, 0:7
03.11.2018, 12:00Bubák Chlum - Čerti Křepenice10 : 44:2, 3:1, 3:1
28.10.2018, 18:25Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy0 : 5:, :, :
28.10.2018, 16:30Stará garda Štětkovice - HC Votice8 : 21:0, 4:0, 3:2
27.10.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Bubák Chlum8 : 31:1, 4:1, 3:1
27.10.2018, 12:00Genemusic - DSK Daleké Dušníky7 : 41:0, 2:4, 4:0
26.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - AHC Nový Knín4 : 10:0, 3:1, 1:0
26.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - Huroni Vršovice5 : 22:2, 0:0, 3:0
21.10.2018, 16:30AHC Nový Knín - Žabáci Solopysky3 : 30:1, 1:1, 2:1
20.10.2018, 20:00Huroni Vršovice - HC Olbramovice8 : 41:3, 3:0, 4:1
20.10.2018, 18:00DSK Daleké Dušníky - Slavoj Obecnice3 : 30:2, 1:1, 2:0
20.10.2018, 16:00HC Votice - Genemusic5 : 91:3, 2:4, 2:2
20.10.2018, 14:00Bubák Chlum - Stará garda Štětkovice2 : 40:1, 1:2, 1:1
20.10.2018, 12:00HC Kačeři Příčovy - River Boys Zvírotice3 : 20:1, 1:0, 2:1
15.10.2018, 20:25River Boys Zvírotice - Čerti Křepenice11 : 42:0, 5:0, 4:4
14.10.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - HC Kačeři Příčovy1 : 40:1, 1:0, 0:3
14.10.2018, 16:30Genemusic - Bubák Chlum10 : 03:0, 4:0, 3:0
10.10.2018, 20:25Slavoj Obecnice - HC Votice7 : 44:0, 2:1, 1:3
10.10.2018, 18:30Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky2 : 22:0, 0:0, 0:2
08.10.2018, 20:25HC Olbramovice - AHC Nový Knín1 : 40:2, 1:2, 0:0
06.10.2018, 16:00AHC Nový Knín - Huroni Vršovice3 : 61:2, 1:2, 1:2
06.10.2018, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Olbramovice5 : 12:1, 2:0, 1:0
06.10.2018, 12:00HC Votice - Žabáci Solopysky5 : 51:2, 1:1, 3:2
05.10.2018, 20:25HC Kačeři Příčovy - Genemusic6 : 21:1, 2:1, 3:0
05.10.2018, 18:30Bubák Chlum - Slavoj Obecnice2 : 51:1, 1:1, 0:3
03.10.2018, 20:25Čerti Křepenice - Stará garda Štětkovice3 : 90:1, 2:4, 1:4
30.09.2018, 18:25Stará garda Štětkovice - River Boys Zvírotice3 : 60:1, 3:4, 0:2
30.09.2018, 16:30Genemusic - Čerti Křepenice3 : 32:1, 1:1, 0:1
28.09.2018, 20:20Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy2 : 21:0, 1:1, 0:1
28.09.2018, 18:25Žabáci Solopysky - Bubák Chlum0 : 20:1, 0:1, 0:0
28.09.2018, 16:30HC Olbramovice - HC Votice3 : 50:2, 2:0, 1:3
26.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - DSK Daleké Dušníky3 : 21:1, 1:1, 1:0
22.09.2018, 20:15River Boys Zvírotice - Genemusic2 : 31:0, 0:2, 1:1
22.09.2018, 18:15Čerti Křepenice - Slavoj Obecnice5 : 52:3, 0:1, 3:1
22.09.2018, 16:15HC Kačeři Příčovy - Žabáci Solopysky4 : 31:0, 3:2, 0:1
22.09.2018, 14:15Bubák Chlum - HC Olbramovice3 : 20:1, 2:1, 1:0
22.09.2018, 12:15HC Votice - Huroni Vršovice3 : 100:3, 1:4, 2:3
22.09.2018, 10:15DSK Daleké Dušníky - AHC Nový Knín5 : 0:, :, :
19.09.2018, 20:25Stará garda Štětkovice - Slavoj Obecnice5 : 31:0, 2:1, 2:2
19.09.2018, 18:30Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 10:1, 1:0, 2:0
17.09.2018, 20:25Slavoj Obecnice - River Boys Zvírotice4 : 52:2, 0:1, 2:2
16.09.2018, 16:30Genemusic - Stará garda Štětkovice3 : 71:3, 0:3, 2:1
15.09.2018, 14:00AHC Nový Knín - HC Votice7 : 53:2, 2:1, 2:2
14.09.2018, 20:25Žabáci Solopysky - Čerti Křepenice1 : 70:2, 1:2, 0:3
14.09.2018, 18:30HC Olbramovice - HC Kačeři Příčovy0 : 50:1, 0:1, 0:3
12.09.2018, 20:25Huroni Vršovice - Bubák Chlum1 : 30:0, 0:1, 1:2
08.09.2018, 20:00HC Votice - DSK Daleké Dušníky5 : 21:2, 2:0, 2:0
08.09.2018, 18:00HC Kačeři Příčovy - Huroni Vršovice4 : 31:0, 2:1, 1:2
08.09.2018, 16:00Čerti Křepenice - HC Olbramovice6 : 32:0, 3:3, 1:0
08.09.2018, 14:00River Boys Zvírotice - Žabáci Solopysky7 : 01:0, 2:0, 4:0
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice

-   15. prosinec 2018, 14:00

Žabáci Solopysky - HC Kačeři Příčovy

-   16. prosinec 2018, 18:25

Huroni Vršovice - HC Votice

-   16. prosinec 2018, 20:20

HC Olbramovice - Bubák Chlum

-   17. prosinec 2018, 18:30

Genemusic - River Boys Zvírotice

-   17. prosinec 2018, 20:25

Huroni Vršovice - AHC Nový Knín

-   21. prosinec 2018, 18:30

HC Votice - HC Olbramovice

-   21. prosinec 2018, 20:25

Bubák Chlum - Žabáci Solopysky

-   23. prosinec 2018, 18:25

HC Kačeři Příčovy - Slavoj Obecnice

-   23. prosinec 2018, 20:20

DSK Daleké Dušníky - Huroni Vršovice

-   26. prosinec 2018, 18:30

Čerti Křepenice - Genemusic

-   26. prosinec 2018, 20:25

River Boys Zvírotice - Stará garda Štětkovice

-   29. prosinec 2018, 16:30

Genemusic - HC Kačeři Příčovy

-   29. prosinec 2018, 18:25

HC Olbramovice - DSK Daleké Dušníky

-   29. prosinec 2018, 20:20

Slavoj Obecnice - Bubák Chlum

-   30. prosinec 2018, 16:30

Žabáci Solopysky - HC Votice

-   30. prosinec 2018, 18:25

Nejbližší pohárové zápasy

Medvědi Sedlčany - Novit Neveklov

14. prosinec 2018, 18:30

Tučňáci Kosova Hora - Rybníkáři

14. prosinec 2018, 20:25

Slavoj Obecnice - Čerti Křepenice

15. prosinec 2018, 14:00

Domino - HC Hrádek

15. prosinec 2018, 16:00

Stará garda Štětkovice B - HC Kňovice

15. prosinec 2018, 18:00

HC Miličín - Draci

15. prosinec 2018, 20:00

Ševci Nový Knín - Rumola

16. prosinec 2018, 16:30

Žabáci Solopysky - HC Kačeři Příčovy

16. prosinec 2018, 18:25

Huroni Vršovice - HC Votice

16. prosinec 2018, 20:20

HC Olbramovice - Bubák Chlum

17. prosinec 2018, 18:30

Genemusic - River Boys Zvírotice

17. prosinec 2018, 20:25

HC Kňovice - HC Miličín

19. prosinec 2018, 18:30

Novit Neveklov - Tučňáci Kosova Hora

19. prosinec 2018, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici