Sportovní areály Sedlčany

Pohár - Skupina A - průběžné pořadí

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBodyTM
1. Stará garda Štětkovice660041:41224
2. HC Čerti Křepenice550045:171028
3. HC Bubák Chlum640233:12849
4. AHC Nový Knín440031:15824
5. TJ Slavoj Obecnice630337:23644
6. HC Genemusic430123:9616
7. HC River Boys Zvírotice530226:26622
8. HC Kačeři Příčovy520330:19424
9. DSK Daleké Dušníky420217:20441
10. HC Votice510428:38210
11. HC Žabáci Solopysky610510:54220
12. HC Huroni Vršovice600614:55012
13. HC Miličín600611:54032

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetin
14.10.2019, 20:25HC River Boys Zvírotice - TJ Slavoj Obecnice6 : 31:2, 1:0, 4:1
13.10.2019, 20:20HC Huroni Vršovice - HC Votice5 : 101:3, 2:4, 2:3
13.10.2019, 18:25HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice2 : 51:2, 1:3, 0:0
12.10.2019, 14:00HC Žabáci Solopysky - AHC Nový Knín2 : 71:2, 1:1, 0:4
11.10.2019, 18:30HC Miličín - HC Bubák Chlum1 : 71:1, 0:0, 0:6
07.10.2019, 20:25Stará garda Štětkovice - HC River Boys Zvírotice6 : 00:0, 3:0, 3:0
06.10.2019, 18:25HC Čerti Křepenice - HC Miličín7 : 23:0, 1:0, 3:2
06.10.2019, 16:30TJ Slavoj Obecnice - HC Genemusic2 : 71:1, 0:6, 1:0
05.10.2019, 20:00AHC Nový Knín - HC Huroni Vršovice10 : 34:0, 6:3, :
05.10.2019, 18:00HC Bubák Chlum - HC Žabáci Solopysky1 : 20:1, 1:0, 0:1
04.10.2019, 20:25HC Genemusic - Stará garda Štětkovice2 : 30:2, 1:0, 1:1
29.09.2019, 18:25HC River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovy8 : 21:0, 5:0, 2:1
29.09.2019, 16:30HC Žabáci Solopysky - HC Čerti Křepenice2 : 152:6, 0:4, 0:5
28.09.2019, 14:00HC Miličín - TJ Slavoj Obecnice3 : 82:4, 0:2, 1:2
28.09.2019, 12:00HC Huroni Vršovice - HC Bubák Chlum3 : 101:3, 2:2, 0:5
27.09.2019, 20:25DSK Daleké Dušníky - HC Votice6 : 54:2, 1:0, 1:3
22.09.2019, 18:25AHC Nový Knín - HC Votice10 : 73:1, 3:3, 4:3
22.09.2019, 16:30Stará garda Štětkovice - HC Miličín12 : 02:0, 5:0, 5:0
21.09.2019, 20:00HC Čerti Křepenice - HC Huroni Vršovice5 : 30:0, 4:1, 1:2
21.09.2019, 18:00HC Bubák Chlum - DSK Daleké Dušníky7 : 20:2, 3:0, 4:0
21.09.2019, 16:00TJ Slavoj Obecnice - HC Žabáci Solopysky12 : 24:0, 5:2, 3:0
21.09.2019, 14:00HC Kačeři Příčovy - HC Genemusic2 : 41:1, 1:2, 0:1
16.09.2019, 20:25HC Genemusic - HC River Boys Zvírotice10 : 23:0, 1:0, 6:2
15.09.2019, 18:25HC Miličín - HC Kačeři Příčovy0 : 100:4, 0:2, 0:4
15.09.2019, 16:30HC Votice - HC Bubák Chlum0 : 5:, :, :
14.09.2019, 14:00DSK Daleké Dušníky - HC Čerti Křepenice4 : 62:1, 1:0, 1:5
14.09.2019, 12:00HC Žabáci Solopysky - Stará garda Štětkovice0 : 5:, :, :
13.09.2019, 20:25HC Huroni Vršovice - TJ Slavoj Obecnice0 : 100:4, 0:2, 0:4
11.09.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy - HC Žabáci Solopysky14 : 23:1, 6:1, 5:0
09.09.2019, 18:30TJ Slavoj Obecnice - DSK Daleké Dušníky2 : 50:0, 1:4, 1:1
08.09.2019, 18:25HC Čerti Křepenice - HC Votice12 : 64:1, 2:3, 6:2
08.09.2019, 16:30HC Bubák Chlum - AHC Nový Knín3 : 41:3, 1:0, 1:1
07.09.2019, 16:00Stará garda Štětkovice - HC Huroni Vršovice10 : 03:0, 4:0, 3:0
07.09.2019, 14:00HC River Boys Zvírotice - HC Miličín10 : 51:1, 4:0, 5:4
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

HC Genemusic - HC Čerti Křepenice

-   18. říjen 2019, 18:30

TJ Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy

-   19. říjen 2019, 18:00

AHC Nový Knín - HC Miličín

-   19. říjen 2019, 20:00

HC Bubák Chlum - HC Genemusic

-   20. říjen 2019, 16:30

HC Votice - HC Žabáci Solopysky

-   20. říjen 2019, 18:25

DSK Daleké Dušníky - HC Huroni Vršovice

-   20. říjen 2019, 20:20

HC Čerti Křepenice - HC River Boys Zvírotice

-   21. říjen 2019, 20:25

HC Žabáci Solopysky - DSK Daleké Dušníky

-   26. říjen 2019, 14:00

HC Genemusic - AHC Nový Knín

-   26. říjen 2019, 16:00

HC Kačeři Příčovy - HC Čerti Křepenice

-   26. říjen 2019, 18:00

Stará garda Štětkovice - TJ Slavoj Obecnice

-   26. říjen 2019, 20:00

HC Miličín - HC Votice

-   27. říjen 2019, 18:25

HC River Boys Zvírotice - HC Bubák Chlum

-   28. říjen 2019, 20:25

Nejbližší pohárové zápasy

Rybníkáři - Rumola

16. říjen 2019, 18:30

HC Medvědi Sedlčany - HC Hrádek

16. říjen 2019, 20:25

HC Genemusic - HC Čerti Křepenice

18. říjen 2019, 18:30

HC Olbramovice - Novit Neveklov

18. říjen 2019, 20:25

HC Domino - Ševci Nový Knín

19. říjen 2019, 14:00

HC Kňovice - Stará garda Štětkovice B

19. říjen 2019, 16:00

TJ Slavoj Obecnice - HC Kačeři Příčovy

19. říjen 2019, 18:00

AHC Nový Knín - HC Miličín

19. říjen 2019, 20:00

HC Bubák Chlum - HC Genemusic

20. říjen 2019, 16:30

HC Votice - HC Žabáci Solopysky

20. říjen 2019, 18:25

DSK Daleké Dušníky - HC Huroni Vršovice

20. říjen 2019, 20:20

Stará garda Štětkovice B - HC Kabaret Sázava

21. říjen 2019, 18:30

HC Čerti Křepenice - HC River Boys Zvírotice

21. říjen 2019, 20:25

Anketa

žádná anketa není k dispozici