Sportovní areály Sedlčany

Pohár - 1. liga - průběžné pořadí

Pořadí# Tým Zápasů Výhry Remízy PProhry Skóre Body TM
1. Stará garda Štětkovice871043:151530
2. HC River Boys Zvírotice750242:211048
3. HC Genemusic750246:321028
4. TJ Slavoj Obecnice741228:23934
5. HC Kačeři Příčovy730426:22628
6. HC Bubák Chlum720520:33428
7. HC Čerti Křepenice702524:49226
8. AHC Nový Knín802619:53236

Odehrané zápasy

DatumZápasVýsledekVýsledky třetinTřet.
22.01. 20:2522.01.2020, 20:25HC Čerti Křepenice
-
HC River Boys Zvírotice
2 : 120:1,
0:6,
2:5
22.01. 18:3022.01.2020, 18:30AHC Nový Knín
-
HC Genemusic
3 : 92:4,
0:2,
1:3
20.01. 20:2520.01.2020, 20:25HC Bubák Chlum
-
Stará garda Štětkovice
3 : 101:3,
0:4,
2:3
18.01. 14:0018.01.2020, 14:00HC Kačeři Příčovy
-
TJ Slavoj Obecnice
0 : 20:0,
0:1,
0:1
17.01. 18:3017.01.2020, 18:30HC Genemusic
-
HC Čerti Křepenice
8 : 43:2,
4:1,
1:1
15.01. 20:2515.01.2020, 20:25AHC Nový Knín
-
Stará garda Štětkovice
2 : 81:5,
1:1,
0:2
15.01. 18:3015.01.2020, 18:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Bubák Chlum
4 : 31:2,
1:1,
2:0
13.01. 20:2513.01.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
HC Kačeři Příčovy
5 : 32:0,
1:2,
2:1
11.01. 14:0011.01.2020, 14:00AHC Nový Knín
-
HC Bubák Chlum
3 : 50:1,
0:2,
3:2
11.01. 12:0011.01.2020, 12:00HC Kačeři Příčovy
-
HC Genemusic
4 : 82:3,
0:5,
2:0
06.01. 20:2506.01.2020, 20:25HC River Boys Zvírotice
-
TJ Slavoj Obecnice
5 : 22:0,
2:2,
1:0
06.01. 18:3006.01.2020, 18:30HC Čerti Křepenice
-
Stará garda Štětkovice
0 : 40:2,
0:1,
0:1
03.01. 20:2503.01.2020, 20:25HC Bubák Chlum
-
HC Čerti Křepenice
4 : 31:1,
0:1,
3:1
03.01. 18:3003.01.2020, 18:30HC River Boys Zvírotice
-
Stará garda Štětkovice
1 : 30:2,
1:0,
0:1
30.12. 20:2530.12.2019, 20:25HC Genemusic
-
HC River Boys Zvírotice
9 : 62:3,
4:2,
3:1
29.12. 18:3029.12.2019, 18:30HC Kačeři Příčovy
-
HC Bubák Chlum
1 : 00:0,
0:0,
1:0
27.12. 20:2527.12.2019, 20:25Stará garda Štětkovice
-
HC Kačeři Příčovy
3 : 22:1,
0:0,
1:1
27.12. 18:3027.12.2019, 18:30HC Bubák Chlum
-
HC River Boys Zvírotice
1 : 40:0,
1:3,
0:1
23.12. 20:2523.12.2019, 20:25HC Genemusic
-
TJ Slavoj Obecnice
2 : 41:0,
1:2,
0:2
21.12. 14:0021.12.2019, 14:00TJ Slavoj Obecnice
-
AHC Nový Knín
6 : 01:0,
3:0,
2:0
18.12. 20:2518.12.2019, 20:25HC Čerti Křepenice
-
AHC Nový Knín
7 : 75:1,
1:3,
1:3
16.12. 18:3016.12.2019, 18:30Stará garda Štětkovice
-
HC Genemusic
7 : 23:0,
2:2,
2:0
15.12. 18:2515.12.2019, 18:25AHC Nový Knín
-
HC Kačeři Příčovy
2 : 80:3,
2:4,
0:1
15.12. 16:3015.12.2019, 16:30TJ Slavoj Obecnice
-
HC Čerti Křepenice
6 : 62:0,
2:2,
2:4
14.12. 14:0014.12.2019, 14:00Stará garda Štětkovice
-
AHC Nový Knín
1 : 10:0,
0:0,
1:1
09.12. 20:2509.12.2019, 20:25HC Kačeři Příčovy
-
HC Čerti Křepenice
8 : 22:0,
1:0,
5:2
09.12. 18:3009.12.2019, 18:30HC Genemusic
-
HC Bubák Chlum
8 : 42:1,
3:2,
3:1
07.12. 19:1507.12.2019, 19:15HC River Boys Zvírotice
-
AHC Nový Knín
9 : 11:0,
4:1,
4:0
07.12. 17:1507.12.2019, 17:15Stará garda Štětkovice
-
TJ Slavoj Obecnice
7 : 41:0,
4:1,
2:3
Poslední týden / všechny

Plánované zápasy

HC Bubák Chlum - HC Genemusic
27. leden 2020, 20:25
HC Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy
29. leden 2020, 18:30
AHC Nový Knín - HC River Boys Zvírotice
29. leden 2020, 20:25
TJ Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice
31. leden 2020, 18:30
HC River Boys Zvírotice - HC Bubák Chlum
3. únor 2020, 20:25
HC Čerti Křepenice - TJ Slavoj Obecnice
5. únor 2020, 18:30
HC Genemusic - Stará garda Štětkovice
8. únor 2020, 12:00
HC Bubák Chlum - HC Kačeři Příčovy
8. únor 2020, 16:00
TJ Slavoj Obecnice - HC Genemusic
10. únor 2020, 18:30
Stará garda Štětkovice - HC River Boys Zvírotice
10. únor 2020, 20:25
AHC Nový Knín - HC Čerti Křepenice
12. únor 2020, 20:25
HC Kačeři Příčovy - AHC Nový Knín
14. únor 2020, 20:25
AHC Nový Knín - TJ Slavoj Obecnice
16. únor 2020, 16:30
HC Čerti Křepenice - HC Bubák Chlum
16. únor 2020, 18:25
HC Kačeři Příčovy - Stará garda Štětkovice
17. únor 2020, 18:30
HC River Boys Zvírotice - HC Genemusic
17. únor 2020, 20:25
HC Genemusic - HC Kačeři Příčovy
23. únor 2020, 16:30
Stará garda Štětkovice - HC Čerti Křepenice
23. únor 2020, 18:25
HC Bubák Chlum - AHC Nový Knín
23. únor 2020, 20:20
TJ Slavoj Obecnice - HC River Boys Zvírotice
24. únor 2020, 20:25
HC Bubák Chlum - TJ Slavoj Obecnice
29. únor 2020, 12:00

Nejbližší pohárové zápasy

HC Olbramovice - HC Medvědi Sedlčany
27. leden 2020, 18:30
HC Bubák Chlum - HC Genemusic
27. leden 2020, 20:25
HC Čerti Křepenice - HC Kačeři Příčovy
29. leden 2020, 18:30
AHC Nový Knín - HC River Boys Zvírotice
29. leden 2020, 20:25
TJ Slavoj Obecnice - Stará garda Štětkovice
31. leden 2020, 18:30
HC Domino - HC Huroni Vršovice
31. leden 2020, 20:25
Ševci Nový Knín - HC Miličín
1. únor 2020, 12:00
HC Kabaret Sázava - HC Žabáci Solopysky
1. únor 2020, 14:00
Stará garda Štětkovice B - HC Votice
1. únor 2020, 19:30
Rybníkáři - HC Medvědi Sedlčany
2. únor 2020, 16:30
HC Olbramovice - HC Hrádek
2. únor 2020, 18:25
Novit Neveklov - Rumola
2. únor 2020, 20:20

Anketa

žádná anketa není k dispozici

Sponzoři zimního stadionu

Partneři zimního stadionu

Obdobné soutěže

Příbram
Benešov
Vlašim